×
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06

Protokół
z sesji Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
I. Rozpoczęcie sesji:
28 listopada 2019r. (czwartek), godzina 10:00

II. Stan Rady:
23 wszystkich radnych, obecnych - 22, nieobecnych - 1

III. Kworum:
TAK, obecnych - 22, tj. 96%, nieobecnych - 1, tj. 5%

IV. Radni obecni:
1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa

V. Radni nieobecni:
1) Korda Wojciech

VI. Przewodniczący Rady Miejskiej:
Drewa Zenon
Lista obecności radnych poniżej.
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06

Lista obecności
radnych Rady Miejskiej w Tczewie
na XIV/2019 sesji w dniu 28 listopada 2019r.

Lp Nazwisko i imię Podpis
1. Antczak Piotr
2. Borzyszkowski Wojciech
3. Brucki Ryszard
4. Brządkowski Łukasz
5. Chylicka Bożena
6. Cichon Józef
7. Ciesielski Michał
8. Cieśnik Krystian
9. Drewa Zenon
10. Dzwonkowski Tadeusz
11. Genca Brygida
12. Ickiewicz Kazimierz
13. Korda Wojciech
14. Kucharski Roman
15. Kussowski Marcin
16. Matysiak Mieczysław
17. Misiewicz Krzysztof
18. Mokwa Kazimierz
19. Nitza Iwona
20. Pierzynowska Gertruda
21. Skiberowski Maciej
22. Tobiański Tomasz
23. Ziółek-Radziszewska Ewa
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Protokół Rady Miejskiej w Tczewie

głosowanie, przyjęcie protokołu z sesji Rady Miejskiej w Tczewie z dnia 31 października 2019 r.
ZA głosowaliGłosów: 21 z 22 (96%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Mokwa Kazimierz, 17) Nitza Iwona, 18) Pierzynowska Gertruda, 19) Skiberowski Maciej, 20) Tobiański Tomasz, 21) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania1 z 22 (5%)
z wszystkich obecnych
1) Misiewicz Krzysztof
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/115/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie opłat za przewozy osób środkami miejskiej komunikacji masowej w Tczewie w latach 2020-2022
ZA głosowaliGłosów: 22 z 22 (100%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
JEDNOGŁOŚNIE ZA
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/116/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie powierzenia spółce InnoBaltica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku zadań własnych Gminy Miejskiej Tczew oraz przystąpienia do Spółki
ZA głosowaliGłosów: 19 z 22 (87%)1) Borzyszkowski Wojciech, 2) Brucki Ryszard, 3) Brządkowski Łukasz, 4) Chylicka Bożena, 5) Ciesielski Michał, 6) Cieśnik Krystian, 7) Drewa Zenon, 8) Dzwonkowski Tadeusz, 9) Genca Brygida, 10) Ickiewicz Kazimierz, 11) Kucharski Roman, 12) Kussowski Marcin, 13) Matysiak Mieczysław, 14) Misiewicz Krzysztof, 15) Mokwa Kazimierz, 16) Nitza Iwona, 17) Pierzynowska Gertruda, 18) Skiberowski Maciej, 19) Tobiański Tomasz
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosuGłosów: 3 z 22 14%1) Antczak Piotr, 2) Cichon Józef, 3) Ziółek-Radziszewska Ewa
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/117/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Południowa - Nowodworcowa w Tczewie
ZA głosowaliGłosów: 22 z 22 (100%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
JEDNOGŁOŚNIE ZA
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/118/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie przyjęcia rocznego planu potrzeb w zakresie wykonania prac społecznie użytecznych w mieście Tczewie na rok 2020
ZA głosowaliGłosów: 22 z 22 (100%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
JEDNOGŁOŚNIE ZA
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/119/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie przystąpienia Gminy Miejskiej Tczew do realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2019 - 2020 realizowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych
ZA głosowaliGłosów: 22 z 22 (100%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
JEDNOGŁOŚNIE ZA
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/120/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie zatwierdzenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w mieście Tczewie na rok 2020
ZA głosowaliGłosów: 21 z 22 (96%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Skiberowski Maciej, 20) Tobiański Tomasz, 21) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosuGłosów: 1 z 22 5%1) Pierzynowska Gertruda
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/121/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Tczewskiego
ZA głosowaliGłosów: 22 z 22 (100%)1) Antczak Piotr, 2) Borzyszkowski Wojciech, 3) Brucki Ryszard, 4) Brządkowski Łukasz, 5) Chylicka Bożena, 6) Cichon Józef, 7) Ciesielski Michał, 8) Cieśnik Krystian, 9) Drewa Zenon, 10) Dzwonkowski Tadeusz, 11) Genca Brygida, 12) Ickiewicz Kazimierz, 13) Kucharski Roman, 14) Kussowski Marcin, 15) Matysiak Mieczysław, 16) Misiewicz Krzysztof, 17) Mokwa Kazimierz, 18) Nitza Iwona, 19) Pierzynowska Gertruda, 20) Skiberowski Maciej, 21) Tobiański Tomasz, 22) Ziółek-Radziszewska Ewa
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosu- brak -- brak -
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -
JEDNOGŁOŚNIE ZA
Wydruk sporządzono w dniu: 20.09.2021, 17:06
Wyniki głosowania jawnego, imiennego

Uchwała Nr XIV/122/2019
Rady Miejskiej w Tczewie
z dnia 28 listopada 2019r.

w sprawie skargi na działalność Prezydenta Miasta Tczewa
ZA głosowaliGłosów: 17 z 22 (78%)1) Borzyszkowski Wojciech, 2) Brucki Ryszard, 3) Brządkowski Łukasz, 4) Chylicka Bożena, 5) Ciesielski Michał, 6) Cieśnik Krystian, 7) Drewa Zenon, 8) Genca Brygida, 9) Ickiewicz Kazimierz, 10) Kucharski Roman, 11) Kussowski Marcin, 12) Misiewicz Krzysztof, 13) Mokwa Kazimierz, 14) Nitza Iwona, 15) Pierzynowska Gertruda, 16) Skiberowski Maciej, 17) Tobiański Tomasz
PRZECIW głosowali- brak -- brak -
WSTRZYMALI SIĘ od głosuGłosów: 5 z 22 23%1) Antczak Piotr, 2) Cichon Józef, 3) Dzwonkowski Tadeusz, 4) Matysiak Mieczysław, 5) Ziółek-Radziszewska Ewa
Nieobecni na sesji1 z 23 (5%)
z wszystkich radnych
1) Korda Wojciech
Nieobecni podczas głosowania- brak -- brak -